Formy płatności

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem proformę z wyszczególnionymi produktami oraz numerem rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Dane rachunku bankowego do przelewu:

Nazwa firmy:                      Pomponik24.pl

Adres firmy:                        ul. Jerzego Kowalskiego 7 52-428 Wrocław

Numer rachunku bankowego:  36 1140 2004 0000 3702 8001 7808

Za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.

Przelewem online

Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez:

Przelewy24

 

Płatność za pośrednictwem serwisu płatności internetowych BLUE MEDIA umożliwia realizację płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu internetowego. Decydując się na tę opcję płatności, automatycznie zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24.pl.

Realizując płatność za pomocą przelewu internetowego, po wybraniu swojego banku, należy zalogować się za pomocą danych dostępowych do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność.
Serwis Przelewy24.pl posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz opiera się na szyfrowaniu SSL, gwarantując wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl